Този уебсайт използва бисквитки. С продължаване на разглеждането на този сайт, Вие се съгласявате с тяхното използване. За повече информация
тук
.
Настройки
Отхвърли
Приеми
Прескочи към съдържанието
Влезте във вашия акаунт
Имейл
Парола
Не попълвайте това поле
Surname
Вход
Нова регистрация
Забравена парола
или
Вход чрез Facebook
Вход чрез Google
Продължи към количката
Поддръжка за клиенти:
+359 2 492 8773
info@brainmarket.bg
Моите любими
Блог
Регистрирайте се
Търсене
Количка
Празна количка
BrainMax®
BrainMax® хранителни добавки
За мъже
,
Минерали, мултиминерали, електролити
,
За жени
,
Цели
,
Омега 3
,
Витамини и мултивитамини
,
Аминокиселини
,
Протеини
,
Колагени
,
Антиоксиданти
,
Адаптогени
,
Пробиотици и пребиотици
,
Предтренировъчни стимуланти
,
Говежди органи
,
Тинктури
,
За вегани
BrainMax за мъже
Козметика за мъже
Храни
Сладки закуски и солени крекери
,
Храни без глутен
,
Сушени плодове
,
Зърнени храни, житни култури, псевдожитни култури
,
Вегански храни
,
Масла, мазнини и пречистени масла
,
Пици и урапси
,
Естествени подсладители
,
Подправки и овкусители
,
Брашна, смеси и пудинги
,
Ориз, паста, бобови растения
BrainMax за жени
BrainMax за деца
LAUF
Проби
Проби на хранителни добавки
,
Проби на храни
Фитнес аксесоари
Имунитет
BrainWeek
Цели
Тренировка и спорт
Имунитет
Билки
Концентрация
Мъжко здраве
Памет
Енергия, жизненост
Сън
Психично здраве
Либидо и плодовитост
Хормонален баланс, система
Холестерол
Планиране на бременност
Дълголетие
Хидратация
Телесно тегло
Слънцезащита
Храносмилане
Пробиотици
,
Храносмилателни ензими
,
Подкрепа на червата
Детско здраве
Пречистване
Кръвна захар
Хранителни добавки
Минерали и мултиминерали
Магнезий
,
Цинк
,
Желязо
,
Селен
,
Мед
,
Калций
,
Калий
,
Мултиминерал
,
Йод
,
Хром
,
Молибден
Според органи и части на тялото
Кости, стави, връзки
,
Сърце, кръвоносни съдове
,
Мозък
,
Очи
,
Кожа, коса, нокти
,
Черва, стомах
,
Черен дроб, бъбреци
,
Пикочни пътища
,
Бели дробове, дихателни пътища
Спортно хранене
Спортно хранене според спорта
,
Фитнес хранителни добавки
Витамини и мултивитамини
Витамин D
,
Витамин C
,
Витамин B
,
Витамини за жени
,
Мултивитамини
,
Витамин К.
,
Витамини за мъже
,
Витамин Е
,
Витамин А
Хранителни добавки за вегани
Антиоксиданти
Протеини
Суроватъчни протеини
,
Протеини с вкус
Мазнини
Омега 3
,
MCT мазнини
Аминокиселини
Креатин
,
Глицин
,
L-глутамин
,
Други аминокиселини
,
L-цитрулин
,
L-аргинин
,
EAA
,
BCAA
Адаптогени
Ашваганда
,
Адаптогени в капсули
,
Адаптогени в натурална форма
Пробиотици
Електролити
Колагени
Гъби
Рейши
,
Hericium
,
Кордицепс
,
Чага (chaga)
,
Мейтаке
,
Шийтаке
Хранителни добавки за деца
Морски и сладководни водорасли
Коластра (Colostrum)
Пребиотици
Тинктури BrainMax
Жени
Хранителни добавки за жени
За жени
,
Кожа, коса и нокти
,
Бременност
,
Подкрепа на хормоналната система
,
Плодовитост
,
Пикочни пътища
,
Женска красота
ТОП избор на хранителни добавки за жени
Менструални помощни средства
Деца
Витамини и минерали за деца
Витамини за имунитет за деца
,
Омега 3
,
Мултивитамини за деца
,
Пробиотици за деца
,
За спортуващи деца
,
Минерали за деца
Здравословно хранене и храни за деца
Естествена козметика за деца
Екологични почистващи препарати за деца
Дрехи и аксесоари
Спортно облекло за жени
Дамски клинове, спортни панталони и къси панталони
,
Дамски спортни тениски и потници
,
Дамско спортно бельо
,
Дамски колоездачни фланелки
Спортни дрехи за мъже
Мъжки спортни панталони, долнища и къси панталони
,
Мъжки спортни тениски и суичъри
,
Мъжки колоездачни екипи
Унисекс спортни дрехи и аксесоари
Храни
Сладки закуски и солени крекери
Протеинови барове и бисквити
,
Шоколади
,
Плодове в шоколад
,
Чипсове и крекери
,
Дъвки
Суперхрани
Мака
,
Мача
,
Хлорела
,
Моринга
,
Спирулина
,
Гуарана
Храни без глутен
Сладки снаксове и солени крекери без глутен
,
Безглутенови зърнени храни, житни и псевдожитни култури
,
Безглутенови кремове, конфитюри и мармалади
,
Безглутенови макарони, бобови култури и ориз
Напитки
Освежаващи напитки
,
Какао и какаови смеси
,
Чайове
,
Кафе
,
BrainMax Йерба Мате
,
Комбуча
,
Енергийни напитки и питиета
Храни за вегани
Вегански сладки закуски и солени крекери
,
Веган кремове, конфитюри и мармалади
,
Вегански зърнени храни, житни и псевдожитни култури
,
Вегански протеини
,
Веган ориз, тестени изделия и бобови растения
Зърнени храни, житни култури, псевдожитни култури
Гранола
,
Закуски каши
,
Зърнени и псевдозърнени култури
,
Ядки
,
Киноа
Подправки и овкусители
Ядки и семена
Сушени плодове
Лиофилизирани плодове
,
Сушени плодове и зеленчуци
Гъби и водорасли
Гъби
,
Кордицепс
,
Морски и сладководни водорасли
Ядкови кремове, конфитюри и мармалади
Сладки ядкови кремове
,
Кремове, конфитюри и мармалади без глутен
,
Веган кремове, конфитюри и мармалади BrainMax
,
100% ядкови кремове
,
БИО фъстъчени кремове
,
BIO лешникови кремове BrainMax
,
Конфитюри, мармалади
,
БИО бадемови кремове и масла BrainMax
,
BIO кашу кремове BrainMax
,
Протеинови кремове и масла
Масла, мазнини и пречистени масла
Естествени подсладители
Ферментирали и консервирани храни
Пица, урапове
Сосове и песто
Брашна, смеси и пудинги
Ориз, паста и бобови растения
Дом
Филтри за вода и кани
Блокиране на синя светлина
Блокиране на 100% от синята светлина
,
Блокиране на 100% синя и зелена светлина
,
Блокиране на 25-40% синя светлина
,
Блокиране на 80% от синята светлина
Кутии за храна, бутилки, шейкъри, чанти
Терапия с червена светлина
Осветление
Нулеви отпадъци
Екодрогерия
Почистващи препарати
,
Естествени и екологични перилни препарати
,
Естествени и екологични дамски превръзки и тампони
Ароматерапия
Етерични и есенциални ароматни масла
,
Арома дифузери
Книги
Съдове – тигани, комплекти и аксесоари за кухнята
Подаръци
Подаръчни ваучери
Подаръци до 80 €
Избор на ТОП подаръци за мъже
Подаръци до 40 €
Избор на ТОП подаръци за жени
Подаръци до 20 €
Козметика
Слънцезащитни кремове и масла
Грижа за тялото
За мъже
Грижа за зъбите
Пасти за зъби
,
Четки за зъби
Грижа за кожата и устните
За жени
Грижа за косата
Дезодоранти
Грижа за ръцете и краката
Подаръчни комплекти
Спести
Изгодни опаковки
Изгодни опаковки хранителни добавки
,
Изгодни опаковки храни
,
Изгодни опаковки козметика
Промоции на хранителни добавки и био храни
Спаси ме
Разпродажба - последни бройки
Оферта на седмицата
Пакети
Новини
Новини в хранителните добавки
Новини в храните
Новини в козметиката
Новини в домакинството
Новини в облеклото
Мъже
Хранителни добавки за мъже
За спортни постижения и възстановяване
,
Плодовитост за мъже
,
За простатата
Марки
Columbia
Регистрирайте се
Още
Начало
/
Храни
/
Сушени плодове
Сушени плодове
, Page 2
Лиофилизирани плодове
Сушени плодове и зеленчуци
Бестселъри
BrainMax Pure® Sunflower Seeds, Белен слънчоглед, БИО, 500 гр.
В наличност
(>5 бр.)
61686
€3,22
BrainMax Pure® Superseed Mix, Микс от семена, БИО, 100 гр
Смес от БИО тиквени, слънчогледови, чиа, ленени и конопени семена, *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
63357
€2
BrainMax Pure® Pumpkin Seeds Peeled, органични тиквени семки, 250g
*CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
99266
€3,63
BrainMax Чисти сурови чипс от кокос, БИО кокосови чипс, 100 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
99158
€2,41
€7,30
–30 %
BrainMax Pure® Шамфъстъци, печени и осолени, необелени, 250 г - Годен до:
Срок на валидност: 09/05/2026
В наличност
(>5 бр.)
6452/1559
Беше:
€7,30
(–30 %)
€5,11
BrainMax Pure® парченца сушени ябълки ОРГАНИЧНИ, 250 г - ГОДЕН ДО.
*Сертификат CZ-BIO-001, валиден до: 31.08.2025 г.
В момента не е налично
99996.295
€5,67
BrainMax Pure® Dried Ginger, Сушен джинджифил, БИО, 300 г
Пикантна енергия от природата – за имунитет, храносмилане и жизненост всеки ден
В наличност
(>5 бр.)
67191
€14,65
BrainMax Pure® Микс от солени ядки, БИО, 270 г
Смес от солени бадеми, кашу и фъстъци / *сертификат CZ-BIO-001
В наличност
(>5 бр.)
64563
€6,08
BrainMax Pure® Lyophilized Papaya Slices, Лиофилизирана папая, резени, 45 g
Сладка и освежаваща лиофилизирана папая
В момента не е налично
64545
€5,67
BrainMax Pure® Hazelnuts Peeled & Roasted, BIO, 250 g
Лешници, белени, печени | CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
63975
€7,71
Покажи повече продукти
Сортиране на продукти
Препоръчваме
Най-евтино
Най-скъпо
Бестселъри
По азбучен ред
Общо
73
артикули
List of products
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Peanuts Salt & Pepper, БИО, 125 гр
*CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€2,82
Цена за мярка:
€2,26 / 100 g
Добави в количката
43623
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Raspberries in Dark Chocolate, Лиофилизирани малини в черен шоколад, 185 гр
В наличност
(>5 бр.)
€10,57
Цена за мярка:
€5,71 / 100 g
Добави в количката
42471
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Бланширани бадеми БИО, 250 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€6,49
Цена за мярка:
€2,60 / 100 g
Добави в количката
99138
Био
Веган
Display-food
Без глутен
BrainMax Pure® Микс от солени ядки, БИО, 270 г
Смес от солени бадеми, кашу и фъстъци / *сертификат CZ-BIO-001
В наличност
(>5 бр.)
€6,08
Цена за мярка:
€2,25 / 100 g
Добави в количката
64563
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Смес от ядки, Чили & Лайм, БИО, 125 гр
*CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€5,26
Цена за мярка:
€4,21 / 100 g
Добави в количката
40971
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Смес от ядки, Чили & Лайм, БИО, 225 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€8,94
Цена за мярка:
€3,97 / 100 g
Добави в количката
40974
Промоция
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Сушени стафиди султана БИО, 500 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€6,08
Цена за мярка:
€1,22 / 100 g
Добави в количката
99214
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Шамфъстък, печен и осолен, с черупка, 250 г
В наличност
(>5 бр.)
€7,30
Цена за мярка:
€2,92 / 100 g
Добави в количката
6452/399
Промоция
€7,30
–30 %
BrainMax Pure® Шамфъстъци, печени и осолени, необелени, 250 г - Годен до:
Срок на валидност: 09/05/2026
В наличност
(>5 бр.)
€5,11
Добави в количката
6452/1559
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Ядки от Макадамия Био, 250 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€10,57
Цена за мярка:
€4,23 / 100 g
Добави в количката
99193
Био
Веган
Без глутен
BrainMax Пюр Кокос Ренден Фин, Фини Кокосови Стръвки, БИО, 200 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€2,41
Цена за мярка:
€1,21 / 100 g
Добави в количката
99187
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
Био паста от черен чесън, 100гр
В наличност
(>5 бр.)
€10,16
Цена за мярка:
€10,16 / 100 g
Добави в количката
12431
Био черен чесън 200гр скл
В наличност
(>5 бр.)
€20,77
Цена за мярка:
€10,39 / 100 g
Добави в количката
5435
Имунитет
Органичен черен чесън 400гр пластмаса
В наличност
(1 бр.)
€38,32
Цена за мярка:
€9,58 / 100 g
Добави в количката
6029
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® пара ядки BIO, 100 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€4,04
Цена за мярка:
€4,04 / 100 g
Детайл
99224
Био
Веган
BrainMax Pure® Cashew Nuts, ядки от кашу BIO, 100 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€3,22
Цена за мярка:
€3,22 / 100 g
Детайл
99222
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Cashews & Пиперка, Кешю & Червена чушка, БИО, 225 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€8,94
Цена за мярка:
€3,97 / 100 g
Детайл
40968
Промоция
BrainMax Pure® Date Deglet Nour сушени BIO, без костилки, 250 g, EXP.
*CZ-BIO-001 сертификат, EXP. 30.04.2025 г
В момента не е налично
€3,22
Цена за мярка:
€1,29 / 100 g
Детайл
99996.266
Промоция
Био
Без лактоза
BrainMax Pure® Hazelnuts Peeled & Roasted, BIO, 250 g
Лешници, белени, печени | CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€7,71
Цена за мярка:
€3,08 / 100 g
Детайл
63975
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Lyophilized Banana Slices, Лиофилизирани банани, резени, БИО, 45 гр
*CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€3,22
Цена за мярка:
€7,16 / 100 g
Детайл
6452/373
Без глутен
BrainMax Pure® Lyophilized Papaya Slices, Лиофилизирана папая, резени, 45 g
Сладка и освежаваща лиофилизирана папая
В момента не е налично
€5,67
Цена за мярка:
€12,60 / 100 g
Детайл
64545
Веган
Без глутен
BrainMax Pure® Lyophilized Peach Slices, Лиофилизирана праскова, резени, 45 г
В момента не е налично
€4,04
Цена за мярка:
€8,98 / 100 g
Детайл
61371
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Lyophilized Pineapple Pieces, Лиофилизиран ананас, парчета, БИО, 45 гр
*CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€3,63
Цена за мярка:
€8,07 / 100 g
Детайл
6452/392
Без глутен
BrainMax Pure® Mandarin in Dark Chocolate, Лиофилизирани мандарини в черен шоколад, 215 гр
В момента не е налично
€10,57
Цена за мярка:
€4,92 / 100 g
Детайл
42504
Промоция
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Organic Banana Chips, 150 g
*Сертификат CZ-BIO-001 / Валидност 01/10/2023
В момента не е налично
€2,82
Цена за мярка:
€1,88 / 100 g
Детайл
99154
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Peanuts Salt & Pepper, БИО, 225 гр
*CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€4,04
Цена за мярка:
€1,80 / 100 g
Детайл
43629
Био
Без глутен
BrainMax Pure® Бадеми в бяла шоколада с кокос, БИО, 285 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€9,35
Цена за мярка:
€3,28 / 100 g
Детайл
61596
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Бананови чипсове с мед BIO, 150 g
*CZ-BIO-001 сертификат // Изтичане на срока 20/09/2024
В момента не е налично
€2,82
Цена за мярка:
€1,88 / 100 g
Детайл
99323
Био
Веган
Без глутен
BrainMax Pure® Кокосови стърготини Фини, Фини Био Кокосови стърготини, 500 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€4,04
Цена за мярка:
€0,81 / 100 g
Детайл
99188
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Лешници, не белени, BIO, 250 г
*CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€5,26
Цена за мярка:
€2,10 / 100 g
Детайл
34587
Био
Веган
BrainMax Pure® Настърган кокос, фин, BIO, 200 g, Годен до
Изтича на 30.09.2022 г
В момента не е налично
€2,41
Цена за мярка:
€1,21 / 100 g
Детайл
6452/963
BrainMax Pure® парченца сушени ябълки ОРГАНИЧНИ, 250 г - ГОДЕН ДО.
*Сертификат CZ-BIO-001, валиден до: 31.08.2025 г.
В момента не е налично
€5,67
Цена за мярка:
€2,27 / 100 g
Детайл
99996.295
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Ябълки на парчета сушени БИО, 250гр
*Сертификат CZ-BIO-001// Валидност 31.12.2023 г
В момента не е налично
€5,67
Цена за мярка:
€2,27 / 100 g
Детайл
99985
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure®, Органични пекани BIO, 100 гр
*CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€4,86
Цена за мярка:
€4,86 / 100 g
Детайл
99245
Tip
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
Био черен чесън 2 цели скилидки
В момента не е налично
€7,14
Детайл
5429
Имунитет
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
Био черен чесън СУШЕН - смлян 60гр
В момента не е налично
€7,71
Цена за мярка:
€12,85 / 100 g
Детайл
13766
Listing controls
Load 1 more
Pagination
You are on page 2 of 3.
1
2
3
Общо
73
артикули
Top