Протеиново кафе BrainMax, 35 г, МОСТРА Високопротеиново протеиново кафе, 1 порция, хранителна добавка
Код: 69180Бърза експедиция
Продуктите наистина са на склад
Проверена компания
6 години на пазара в 7 страни
Тестваме това, което продаваме
Проверяваме високото качество на продуктите
Безплатна доставка
При покупка над 97,79 BGN / 50 EUR
Свързани продукти
Регенерация
Мускулно хранене
BrainMax LAUF® Protein, нативен суроватъчен протеин, 1000 g Идеална комбинация от изолат и концентрат (50:50), над 25 g протеин в една доза, 28 дози, хранителна добавка
В наличност
(>5 бр.)
€40,77
Цена за мярка:
€4,08 / 100 g
Мускулно хранене
BrainMax Grass-fed Whey Protein®, шоколад, 1000 g Микрофилтриран неденатуриран протеин от мляко на крави, хранени с трева, шоколад, 28 дози
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
В наличност
(>5 бр.)
€32,61
Цена за мярка:
€3,26 / 100 g
Мускулно хранене
BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Черешов йогурт, 1000 г Микрофилтриран неденатуриран протеин от мляко на крави, хранени с трева, с вкус на черешово кисело мляко, 28 дози
В наличност
(>5 бр.)
€32,61
Цена за мярка:
€3,26 / 100 g
Мускулно хранене
BrainMax Performance Protein® Dark Knight, натурален суроватъчен протеин, 1000 г Нативен суроватъчен протеин с коластра, колаген и ашваганда, какао, 28 дози
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
В наличност
(>5 бр.)
€40,77
Цена за мярка:
€4,08 / 100 g
Имунитет
Локомотивен апарат
Мускулно хранене
Performance Protein®, нативен протеин от сурово мляко, шоколад, 1000 г Нативен суроватъчен протеин с краве коластра и колаген от пасищно хранени говеда, хранителна добавка
В наличност
(>5 бр.)
€40,77
Цена за мярка:
€4,08 / 100 g
Женско здраве
Кожа и коса
BrainMax Women Beauty Protein®, протеин за жени с колаген, кератин и витамини, 1000 g Нативен суроватъчен протеин за жени с колаген Naticol®, 28 дози, хранителна добавка
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
В наличност
(>5 бр.)
€40,77
Цена за мярка:
€4,08 / 100 g
Веган
Локомотивен апарат
Мускулно хранене
Без глутен
BrainMax Vegan protein, 1000 g 24 g протеин, 5,29 g BCAA, пълен аминокиселинен профил, подсладен със стевия, хранителна добавка
В наличност
(>5 бр.)
€40,77
Цена за мярка:
€4,08 / 100 g
Мускулно хранене
BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Кокос, 1000 g Микрофилтриран неденатуриран протеин от мляко на крави, хранени с трева, с вкус на кокос, 28 дози
В наличност
(>5 бр.)
€32,61
Цена за мярка:
€3,26 / 100 g
Подробно описание на продукта
No product's description available
Допълнителни параметри
| Category: | Проби на хранителни добавки и храни BrainMax |
|---|---|
| EAN: | 8595726818418 |
| Насочване: | Концентрация |
| Zaměření: | Koncentrace |
| ? Expirace: | 27.7.2027 |
Био
BrainMax Coffee, Кафе Peru Grade 1 BIO, 250g, Зърно *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€8,12
Цена за мярка:
€3,25 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Coffee, Кафе Хондурас SHG BIO, Зърнено, 1 кг *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€28,52
Цена за мярка:
€2,85 / 100 g
Био
Веган
Без глутен
BrainMax Coffee Reishi & Cordyceps, кафе с жизненоважни гъби, БИО, 200гр *Сертификат CZ-BIO-001 / Избрани БИО арабика с екстракти от Рейши и Кордицепс синензис.*
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
В наличност
(>5 бр.)
€16,28
Цена за мярка:
€8,14 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Coffee Lion's Mane & Chaga, кафе с жизненоважни гъби, БИО, 200гр *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€16,28
Цена за мярка:
€8,14 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Coffee Coffee Honduras SHG, мляно, BIO, 1000 g *CZ-BIO-001 сертификат *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(1 бр.)
€30,57
Цена за мярка:
€3,06 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Coffee Honduras SHG кафе, смляно, БИО, 250 гр *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€12,20
Цена за мярка:
€4,88 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Coffee Кафе Перу Клас 1, мляно, BIO, 1000 g *CZ-BIO-001 сертификат *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€30,57
Цена за мярка:
€3,06 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
Кафе BrainMax Coffee Peru Grade 1, смляно, БИО, 250 гр *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€12,20
Цена за мярка:
€4,88 / 100 g
Product rating
Бъдете първият, който ще публикува статия за този артикул!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия за този артикул!