Siddhalepa Аюрведичен сапун Banwelgeta, 70гр
Код: 3034Бърза експедиция
Продуктите наистина са на склад
Проверена компания
6 години на пазара в 7 страни
Тестваме това, което продаваме
Проверяваме високото качество на продуктите
Безплатна доставка
При покупка над 97,79 BGN / 50 EUR
Свързани продукти
Имунитет
Веган
Енергия
BrainMax Liposomal Vitamin C® UPGRADE, Липозомен Витамин C, 500 mg, 60 растителни капсули Хранителна добавка
В наличност
(>5 бр.)
€24,44
Цена за мярка:
€0,41 / 1 capsule
Кожа и коса
БЕЗПЛАТНОБЕЗПЛАТНО
BrainLight Antiage Mask, Лечебна LED маска за лице
В наличност
(>5 бр.)
€106,06
Локомотивен апарат
Кожа и коса
BrainMax Липозомен Колаген Комплекс, 250 мл BrainMax Liquid Liposomal Collagen Complex, хранителна добавка
В наличност
(>5 бр.)
€36,69
Цена за мярка:
€14,68 / 100 ml
Имунитет
Веган
BrainMax S-Acetyl-L-Glutathione®, SAG, 100 mg, 100 вегетариански капсули Хранителна добавка
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
В наличност
(>5 бр.)
€36,69
Цена за мярка:
€0,37 / 1 capsule
Имунитет
Локомотивен апарат
BrainMax Витамин D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 мкг, 100 растителни капсули Висока доза D3 и патентована форма на K2 като MK-7 K2VITAL®DELTA, 100 дози, хранителна добавка
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
В наличност
(>5 бр.)
€28,52
Цена за мярка:
€0,29 / 1 capsule
Промоция
BrainMax eNeMeN, никотинамид мононуклеотид, подкрепа на NAD+
The average product rating is 3,0 out of 5 stars.
В наличност
(>5 бр.)
от €20,36
Био
Веган
BrainMax Organic Astaxanthin, 8 mg, 60 растителни капсули Астаксантин от чешко производство с био качество, 60 дози, хранителна добавка /*CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€32,61
Цена за мярка:
€0,54 / 1 capsule
Подробно описание на продукта
Аюрведичен сапун Siddhalepa Banwelgeta
Banwelgeta е 100% натурален аюрведичен сапун. Съдържа смес от палмови масла, Алое вера и Колумбово дърво. Пилинг ефектът се дължи на палмови влакна от палмови дървета. Хидратиращият сапун Banwelgeta лесно премахва всички нечистотии от тялото. Сапунът Banwelgeta е кръстен на едноименното растение, което съдържа. Banwelgeta спомага за регенерирането на кожата, действа срещу бръчки, изсушаване на кожата и омекотява кожата по цялото тяло. Сапунът е подходящ за всички възрастови категории и за всеки тип кожа.
Само за външна употреба.
съставки:
- Палмово масло / Palm kernelate
- Алое вера
- Coscinium fenestratum
Съдържание: 65 гр
Страна на произход: Шри Ланка
Допълнителни параметри
| Category: | Грижа за ръцете и краката - Натурални сапуни и масла |
|---|---|
| EAN: | 4792172002246 |
Веган
WellMax® Билков сапун за ръце, 250 мл
В момента не е налично
€8,12
Цена за мярка:
€3,25 / 100 ml
BrainMax Liquid Hand Soap Bergamot & Orange, 300 ml Течен сапун за ръце с аромат на портокал и бергамот
В наличност
(>5 бр.)
€14,84
BrainMax® Liquid Hand Soap Citronella & May Chang, 300 ml Течен сапун за ръце с аромат на цитронела и май чанг
В наличност
(>5 бр.)
€14,83
Цена за мярка:
€4,94 / 100 ml
BrainMax Natural Soap Bar with Lavender & Avocado Oil, 100 g Натурален твърд сапун с лавандула и масло от авокадо
В наличност
(>5 бр.)
€8,19
Цена за мярка:
€8,19 / 100 g
BrainMax Natural Soap Bar with Lemongrass & Chlorella, 100 g Натурален твърд сапун с лимонена трева, спирулина и хлорела
В наличност
(>5 бр.)
€8,19
Цена за мярка:
€8,19 / 100 g
BrainMax Natural Soap Bar with Dead Sea Mud & Rosemary Oil, 100 g Натурален твърд сапун с кал от Мъртво море и масло от розмарин
В наличност
(>5 бр.)
€8,19
Цена за мярка:
€8,19 / 100 g
Product rating
Бъдете първият, който ще публикува статия за този артикул!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия за този артикул!