Този уебсайт използва бисквитки. С продължаване на разглеждането на този сайт, Вие се съгласявате с тяхното използване. За повече информация
тук
.
Настройки
Отхвърли
Приеми
Прескочи към съдържанието
Влезте във вашия акаунт
Имейл
Парола
Не попълвайте това поле
Surname
Вход
Нова регистрация
Забравена парола
или
Вход чрез Facebook
Вход чрез Google
Продължи към количката
Поддръжка за клиенти:
+359 2 492 8773
info@brainmarket.bg
Моите любими
Блог
Регистрирайте се
Търсене
Количка
Празна количка
BrainMax®
BrainMax® хранителни добавки
За мъже
,
Минерали, мултиминерали, електролити
,
За жени
,
Цели
,
Омега 3
,
Витамини и мултивитамини
,
Аминокиселини
,
Протеини
,
Колагени
,
Антиоксиданти
,
Адаптогени
,
Пробиотици и пребиотици
,
Предтренировъчни стимуланти
,
Говежди органи
,
Тинктури
,
За вегани
BrainMax за мъже
Козметика за мъже
Храни
Сладки закуски и солени крекери
,
Храни без глутен
,
Сушени плодове
,
Зърнени храни, житни култури, псевдожитни култури
,
Вегански храни
,
Масла, мазнини и пречистени масла
,
Пици и урапси
,
Естествени подсладители
,
Подправки и овкусители
,
Брашна, смеси и пудинги
,
Ориз, паста, бобови растения
BrainMax за жени
BrainMax за деца
LAUF
Проби
Проби на хранителни добавки
,
Проби на храни
Фитнес аксесоари
Имунитет
BrainWeek
Цели
Тренировка и спорт
Имунитет
Билки
Концентрация
Мъжко здраве
Памет
Енергия, жизненост
Сън
Психично здраве
Либидо и плодовитост
Хормонален баланс, система
Холестерол
Планиране на бременност
Дълголетие
Хидратация
Телесно тегло
Слънцезащита
Храносмилане
Пробиотици
,
Храносмилателни ензими
,
Подкрепа на червата
Детско здраве
Пречистване
Кръвна захар
Хранителни добавки
Минерали и мултиминерали
Магнезий
,
Цинк
,
Желязо
,
Селен
,
Мед
,
Калций
,
Калий
,
Мултиминерал
,
Йод
,
Хром
,
Молибден
Според органи и части на тялото
Кости, стави, връзки
,
Сърце, кръвоносни съдове
,
Мозък
,
Очи
,
Кожа, коса, нокти
,
Черва, стомах
,
Черен дроб, бъбреци
,
Пикочни пътища
,
Бели дробове, дихателни пътища
Спортно хранене
Спортно хранене според спорта
,
Фитнес хранителни добавки
Витамини и мултивитамини
Витамин D
,
Витамин C
,
Витамин B
,
Витамини за жени
,
Мултивитамини
,
Витамин К.
,
Витамини за мъже
,
Витамин Е
,
Витамин А
Хранителни добавки за вегани
Антиоксиданти
Протеини
Суроватъчни протеини
,
Протеини с вкус
Мазнини
Омега 3
,
MCT мазнини
Аминокиселини
Креатин
,
Глицин
,
L-глутамин
,
Други аминокиселини
,
L-цитрулин
,
L-аргинин
,
EAA
,
BCAA
Адаптогени
Ашваганда
,
Адаптогени в капсули
,
Адаптогени в натурална форма
Пробиотици
Електролити
Колагени
Гъби
Рейши
,
Hericium
,
Кордицепс
,
Чага (chaga)
,
Мейтаке
,
Шийтаке
Хранителни добавки за деца
Морски и сладководни водорасли
Коластра (Colostrum)
Пребиотици
Тинктури BrainMax
Жени
Хранителни добавки за жени
За жени
,
Кожа, коса и нокти
,
Бременност
,
Подкрепа на хормоналната система
,
Плодовитост
,
Пикочни пътища
,
Женска красота
ТОП избор на хранителни добавки за жени
Менструални помощни средства
Деца
Витамини и минерали за деца
Витамини за имунитет за деца
,
Омега 3
,
Мултивитамини за деца
,
Пробиотици за деца
,
За спортуващи деца
,
Минерали за деца
Здравословно хранене и храни за деца
Естествена козметика за деца
Екологични почистващи препарати за деца
Дрехи и аксесоари
Спортно облекло за жени
Дамски клинове, спортни панталони и къси панталони
,
Дамски спортни тениски и потници
,
Дамско спортно бельо
,
Дамски колоездачни фланелки
Спортни дрехи за мъже
Мъжки спортни панталони, долнища и къси панталони
,
Мъжки спортни тениски и суичъри
,
Мъжки колоездачни екипи
Унисекс спортни дрехи и аксесоари
Храни
Сладки закуски и солени крекери
Протеинови барове и бисквити
,
Шоколади
,
Плодове в шоколад
,
Чипсове и крекери
,
Дъвки
Суперхрани
Мака
,
Мача
,
Хлорела
,
Моринга
,
Спирулина
,
Гуарана
Храни без глутен
Сладки снаксове и солени крекери без глутен
,
Безглутенови зърнени храни, житни и псевдожитни култури
,
Безглутенови кремове, конфитюри и мармалади
,
Безглутенови макарони, бобови култури и ориз
Напитки
Освежаващи напитки
,
Какао и какаови смеси
,
Чайове
,
Кафе
,
BrainMax Йерба Мате
,
Комбуча
,
Енергийни напитки и питиета
Храни за вегани
Вегански сладки закуски и солени крекери
,
Веган кремове, конфитюри и мармалади
,
Вегански зърнени храни, житни и псевдожитни култури
,
Вегански протеини
,
Веган ориз, тестени изделия и бобови растения
Зърнени храни, житни култури, псевдожитни култури
Гранола
,
Закуски каши
,
Зърнени и псевдозърнени култури
,
Ядки
,
Киноа
Подправки и овкусители
Ядки и семена
Сушени плодове
Лиофилизирани плодове
,
Сушени плодове и зеленчуци
Гъби и водорасли
Гъби
,
Кордицепс
,
Морски и сладководни водорасли
Ядкови кремове, конфитюри и мармалади
Сладки ядкови кремове
,
Кремове, конфитюри и мармалади без глутен
,
Веган кремове, конфитюри и мармалади BrainMax
,
100% ядкови кремове
,
БИО фъстъчени кремове
,
BIO лешникови кремове BrainMax
,
Конфитюри, мармалади
,
БИО бадемови кремове и масла BrainMax
,
BIO кашу кремове BrainMax
,
Протеинови кремове и масла
Масла, мазнини и пречистени масла
Естествени подсладители
Ферментирали и консервирани храни
Пица, урапове
Сосове и песто
Брашна, смеси и пудинги
Ориз, паста и бобови растения
Дом
Филтри за вода и кани
Блокиране на синя светлина
Блокиране на 100% от синята светлина
,
Блокиране на 100% синя и зелена светлина
,
Блокиране на 25-40% синя светлина
,
Блокиране на 80% от синята светлина
Кутии за храна, бутилки, шейкъри, чанти
Терапия с червена светлина
Осветление
Нулеви отпадъци
Екодрогерия
Почистващи препарати
,
Естествени и екологични перилни препарати
,
Естествени и екологични дамски превръзки и тампони
Ароматерапия
Етерични и есенциални ароматни масла
,
Арома дифузери
Книги
Съдове – тигани, комплекти и аксесоари за кухнята
Подаръци
Подаръчни ваучери
Подаръци до 80 €
Избор на ТОП подаръци за мъже
Подаръци до 40 €
Избор на ТОП подаръци за жени
Подаръци до 20 €
Козметика
Слънцезащитни кремове и масла
Грижа за тялото
За мъже
Грижа за зъбите
Пасти за зъби
,
Четки за зъби
Грижа за кожата и устните
За жени
Грижа за косата
Дезодоранти
Грижа за ръцете и краката
Подаръчни комплекти
Спести
Изгодни опаковки
Изгодни опаковки хранителни добавки
,
Изгодни опаковки храни
,
Изгодни опаковки козметика
Промоции на хранителни добавки и био храни
Спаси ме
Разпродажба - последни бройки
Оферта на седмицата
Пакети
Новини
Новини в хранителните добавки
Новини в храните
Новини в козметиката
Новини в домакинството
Новини в облеклото
Мъже
Хранителни добавки за мъже
За спортни постижения и възстановяване
,
Плодовитост за мъже
,
За простатата
Марки
Columbia
Регистрирайте се
Още
Начало
/
Brands
/
Caltha
Caltha
Цена
€
4
€
19
1
4
19
In stock
25
Сортиране на продукти
Препоръчваме
Най-евтино
Най-скъпо
Бестселъри
По азбучен ред
Общо
25
артикули
List of products
Caltha - Твърд сапун канела и мед, 100гр
В наличност
(>5 бр.)
€4,45
Цена за мярка:
€4,45 / 100 g
Добави в количката
6452/564
Кожа и коса
Caltha - Твърд сапун портокал и масло от ший, 100 гр
В наличност
(>5 бр.)
€4,45
Цена за мярка:
€4,45 / 100 g
Добави в количката
6452/562
Caltha - Детска паста за зъби, 75 мл
В наличност
(>5 бр.)
€6,33
Цена за мярка:
€8,44 / 100 ml
Добави в количката
42810
Caltha - Детски шампоан с невен, 250 мл
В наличност
(5 бр.)
€7,71
Цена за мярка:
€3,08 / 100 ml
Добави в количката
32820
Caltha - Паста за зъби, мента, 75 мл
В наличност
(>5 бр.)
€6,33
Цена за мярка:
€8,44 / 100 ml
Добави в количката
42849
Caltha - Паста за зъби, Прополис, 75 мл
В наличност
(>5 бр.)
€7,55
Цена за мярка:
€10,07 / 100 ml
Добави в количката
42873
Caltha - Паста за зъби, Черен въглен, 75 мл
В наличност
(2 бр.)
€7,55
Цена за мярка:
€10,07 / 100 ml
Добави в количката
42870
Кожа и коса
Caltha - Твърд сапун от маточина, спирулина и хлорела, 100 гр
В наличност
(>5 бр.)
€4,45
Цена за мярка:
€4,45 / 100 g
Добави в количката
6452/558
Увереност
Caltha - Твърд сапун с карамфил, канела и бадемово масло, 100 гр
В наличност
(>5 бр.)
€4,45
Цена за мярка:
€4,45 / 100 g
Добави в количката
6452/554
Кожа и коса
Caltha - Твърд шампоан за коса, маточина, 100гр
В наличност
(>5 бр.)
€5,26
Цена за мярка:
€5,26 / 100 g
Добави в количката
6452/622
Кожа и коса
Caltha - Шампоан за насърчаване на растежа, малахит, сяра и хвощ, 250 ml
В наличност
(>5 бр.)
€7,71
Цена за мярка:
€3,08 / 100 ml
Добави в количката
32850
Tip
Био
Caltha дезодорант Цитрус, 50 мл
В наличност
(>5 бр.)
€7,30
Цена за мярка:
€14,60 / 100 ml
Добави в количката
9838
Веган
Caltha Хидратиращ душ гел, джинджифил и цитрус, 250 мл
В наличност
(>5 бр.)
€9,46
Цена за мярка:
€3,78 / 100 ml
Добави в количката
70222
Веган
Caltha Хидратиращ душ гел, зелен чай, 250 мл
В наличност
(>5 бр.)
€9,47
Добави в количката
70240
Tip
Био
Caltha, Дезодорант Sweet 50 мл
В наличност
(>5 бр.)
€7,30
Цена за мярка:
€14,60 / 100 ml
Добави в количката
9840
Tip
Био
Caltha, Дезодорант Фреш 50 мл
В наличност
(>5 бр.)
€7,30
Цена за мярка:
€14,60 / 100 ml
Добави в количката
9839
Caltha, Твърд сапун Звездовиден анасон и черен въглен
В наличност
(>5 бр.)
€4,45
Добави в количката
98866
Разпродажба
Крем за кожа Caltha, ориз с коензим Q10, 50 мл
В наличност
(4 бр.)
€17,27
Добави в количката
70228
Веган
Крем за лице против бръчки Caltha с хиалуронова киселина, 50 мл
В наличност
(>5 бр.)
€18,94
Добави в количката
70231
Крем за ръце Caltha с ланолин, 75 мл
В наличност
(5 бр.)
€7,82
Добави в количката
70234
Био
Разпродажба
Лосион за тяло след слънце Caltha, 100 мл
Успокояващ лосион за след слънце с витамини и билкови екстракти
В наличност
(>5 бр.)
€14,24
Цена за мярка:
€14,24 / 100 ml
Добави в количката
67446
Промоция
Веган
Разпродажба
Почистващо мляко Caltha, гел от алое вера и лавандула, 100 мл
В наличност
(2 бр.)
€11,93
Цена за мярка:
€11,93 / 100 ml
Добави в количката
70225
Веган
Твърд сапун Caltha, цитрус и маково семе, 100 г
В наличност
(>5 бр.)
€6,79
Добави в количката
70243
Веган
Течен сапун Caltha за интимна хигиена, лайка и невен, 200 мл
В наличност
(>5 бр.)
€11,53
Добави в количката
70237
Веган
Разпродажба
Шампоан Caltha за мазна коса, липа и лайка, 250 мл
В наличност
(>5 бр.)
€9,88
Добави в количката
70246
Listing controls
Общо
25
артикули