Sonnentor Ванилова пудра захар, органична, 50 гр *CZ-BIO-002 сертификат
Код: 65118Бърза експедиция
Продуктите наистина са на склад
Проверена компания
6 години на пазара в 7 страни
Тестваме това, което продаваме
Проверяваме високото качество на продуктите
Безплатна доставка
При покупка над 97,79 BGN / 50 EUR
Свързани продукти
Био
BrainMax Pure® Pesto Genovese, песто от босилек, БИО Песто от босилек с екстра върджин зехтин и кедрови ядки / *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
от €4,86
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Sugo, доматена основа за пица, 330гр
В момента не е налично
€5,26
Цена за мярка:
€1,59 / 100 g
Био
Веган
Без глутен
BrainMax Pure® Sugo, БИО, 180 гр Доматен сос с босилек, екстра върджин зехтин и маслини / *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€4,86
Цена за мярка:
€2,70 / 100 g
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Salsa, 220 гр Сос от пресни домати, овкусен с лук, чили и подправки // Срок на годност: 05.05.2026
В момента не е налично
€4,86
Цена за мярка:
€2,21 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
BrainMax Pure® спагети, органичен грис, 250 g *CZ-BIO-001 сертификат *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€2,41
Цена за мярка:
€0,96 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
BrainMax Pure® Шпагети - пълнозърнести, от семолина, БИО, 250 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€2,41
Цена за мярка:
€0,96 / 100 g
Био
BrainMax Pure® паста от черна кралска киноа, БИО, 250 гр *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€4,45
Цена за мярка:
€1,78 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
€2,82
–19 %
BrainMax Pure® Piadina Wrap BIO, 4 бр. БИО тортила от Италия,*IT-BIO-009 сертификат// Срок на годност: 27/11/2025
В наличност
(>5 бр.)
€2,26
Цена за мярка:
€0,57 / 1 бр.
Подробно описание на продукта
Sonnentor Ванилова пудра захар, органична, 50 гр
Ацтеките вече са овкусявали своя шоколад с ванилия, която е истинско удоволствие благодарение на деликатния си сладък вкус. Тази ванилова захар, рафинирана с истинска ароматна ванилия, е универсална за употреба в кремове, пудинги, бисквити, сладкиши, шоколад и сладолед . Без него не можем да си представим вкусни ванилови кифлички и ароматни сладки.
Използвайте
Печене, десерти, мюсли, ябълки, банани, горски плодове, круши, овесена каша, бисквити, торта, конфитюр, оризов пудинг, овесени ядки, пудинг, шоколад, щрудел, вафли
Хранителна информация за 100 гр
| Енергийна стойност | 1682 kJ / 396 kcal |
| мазнини | 0,16гр |
| - от които наситени мастни киселини | 0,04гр |
| Въглехидрати | 97.8g |
| - от които захари | 97,77 грама |
| протеини | 0.2g |
| сол | 0 грама |
Състав
Био цвеклова захар (95%), био смляна ванилия (5%)
Съхранение
Съхранявайте на сухо и хладно място.
Размер на опаковката
50гр
Допълнителни параметри
| Category: | Подправки и овкусители BrainMax |
|---|---|
| EAN: | 9004145003576 |
| Vlastnosti: | Веган, БИО |
| Имоти: | Веган, BIO |
| ? Expirace: | 30.6.2029 |
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Coconut Sugar, био кокосова захар, 250 g *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€3,22
Цена за мярка:
€1,29 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Coconut Sugar, био кокосова захар, 500 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€5,26
Цена за мярка:
€1,05 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
Подправка BrainMax Pure® Gingerbread, БИО, 100 гр *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€6,08
Цена за мярка:
€6,08 / 100 g
Промоция
Био
Веган
Храносмилане
Кръвна захар
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Цейлонска Канела BIO, мляна, 100 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€4,28
Цена за мярка:
€4,28 / 100 g
Имунитет
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Turmeric Powder, БИО куркума на прах, 100 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€3,22
Цена за мярка:
€3,22 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Turmeric Powder, БИО куркума на прах, 500 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€10,16
Цена за мярка:
€2,03 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Джинджифил на прах, БИО, 100 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€2,82
Цена за мярка:
€2,82 / 100 g
Промоция
Био
Веган
Display-food
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Garlic Powder, Чесън на прах BIO, 100 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€2,41
Цена за мярка:
€2,41 / 100 g
Product rating
Бъдете първият, който ще публикува статия за този артикул!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия за този артикул!