Sonnentor Провансалски билки, био, 20 гр *CZ-BIO-002 сертификат
Код: 65169Бърза експедиция
Продуктите наистина са на склад
Проверена компания
6 години на пазара в 7 страни
Тестваме това, което продаваме
Проверяваме високото качество на продуктите
Безплатна доставка
При покупка над 97,79 BGN / 50 EUR
Свързани продукти
Био
BrainMax Pure® Pesto Genovese, песто от босилек, БИО Песто от босилек с екстра върджин зехтин и кедрови ядки / *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
от €4,86
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Sugo, доматена основа за пица, 330гр
В момента не е налично
€5,26
Цена за мярка:
€1,59 / 100 g
Био
Веган
Без глутен
BrainMax Pure® Sugo, БИО, 180 гр Доматен сос с босилек, екстра върджин зехтин и маслини / *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€4,86
Цена за мярка:
€2,70 / 100 g
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Salsa, 220 гр Сос от пресни домати, овкусен с лук, чили и подправки // Срок на годност: 05.05.2026
В момента не е налично
€4,86
Цена за мярка:
€2,21 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
BrainMax Pure® спагети, органичен грис, 250 g *CZ-BIO-001 сертификат *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€2,41
Цена за мярка:
€0,96 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
BrainMax Pure® Шпагети - пълнозърнести, от семолина, БИО, 250 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€2,41
Цена за мярка:
€0,96 / 100 g
Био
BrainMax Pure® паста от черна кралска киноа, БИО, 250 гр *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€4,45
Цена за мярка:
€1,78 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
€2,82
–19 %
BrainMax Pure® Piadina Wrap BIO, 4 бр. БИО тортила от Италия,*IT-BIO-009 сертификат// Срок на годност: 27/11/2025
В наличност
(>5 бр.)
€2,26
Цена за мярка:
€0,57 / 1 бр.
Подробно описание на продукта
Sonnentor Провансалски билки, био, 20 гр
Тази смес носи традиционна Франция на масата. Класическата провансалска подправка е универсална – вкусна е страхотно с агнешко, риба, зеленчуци, солени пайове и много други ястия . Така че просто го опитайте и се насладете на ястията, които подправяте с него.
Използвайте
Намазки, печива, яхнии, риба, прясно сирене, птиче месо, картофи, кашкавал, агнешко, паста, телешко, гювечета, солен щрудел, свинско, супи, вегетариански ястия
Състав
Био мащерка, био босилек, био розмарин, био лавандула
Съхранение
Съхранявайте на сухо и хладно място.
Размер на опаковката
20гр
Допълнителни параметри
| Category: | Подправки и овкусители BrainMax |
|---|---|
| EAN: | 9004145006744 |
| Vlastnosti: | Веган, БИО |
| Имоти: | Веган, BIO |
| ? Expirace: | 30.6.2029 |
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
Подправка BrainMax Pure® Gingerbread, БИО, 100 гр *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€6,08
Цена за мярка:
€6,08 / 100 g
Промоция
Био
Веган
Храносмилане
Кръвна захар
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Цейлонска Канела BIO, мляна, 100 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€4,28
Цена за мярка:
€4,28 / 100 g
Имунитет
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Turmeric Powder, БИО куркума на прах, 100 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€3,22
Цена за мярка:
€3,22 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Turmeric Powder, БИО куркума на прах, 500 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€10,16
Цена за мярка:
€2,03 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Джинджифил на прах, БИО, 100 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€2,82
Цена за мярка:
€2,82 / 100 g
Промоция
Био
Веган
Display-food
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Garlic Powder, Чесън на прах BIO, 100 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€2,41
Цена за мярка:
€2,41 / 100 g
Био
Веган
Без глутен
BrainMax Pure® Chia Seeds, Чиа семена БИО, 250гр *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€3,63
Цена за мярка:
€1,45 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® конопено семе, белено BIO, 500g *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€12,20
Цена за мярка:
€2,44 / 100 g
Product rating
Бъдете първият, който ще публикува статия за този артикул!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия за този артикул!