Морска сол Sonnentor с водорасли, 150 гр
Код: 65763Бърза експедиция
Продуктите наистина са на склад
Проверена компания
6 години на пазара в 7 страни
Тестваме това, което продаваме
Проверяваме високото качество на продуктите
Безплатна доставка
При покупка над 97,79 BGN / 50 EUR
Свързани продукти
Био
BrainMax Pure® Pesto Genovese, песто от босилек, БИО Песто от босилек с екстра върджин зехтин и кедрови ядки / *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
от €4,86
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Sugo, доматена основа за пица, 330гр
В момента не е налично
€5,26
Цена за мярка:
€1,59 / 100 g
Био
Веган
Без глутен
BrainMax Pure® Sugo, БИО, 180 гр Доматен сос с босилек, екстра върджин зехтин и маслини / *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€4,86
Цена за мярка:
€2,70 / 100 g
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Salsa, 220 гр Сос от пресни домати, овкусен с лук, чили и подправки // Срок на годност: 05.05.2026
В момента не е налично
€4,86
Цена за мярка:
€2,21 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
BrainMax Pure® спагети, органичен грис, 250 g *CZ-BIO-001 сертификат *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€2,41
Цена за мярка:
€0,96 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
BrainMax Pure® Шпагети - пълнозърнести, от семолина, БИО, 250 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€2,41
Цена за мярка:
€0,96 / 100 g
Био
BrainMax Pure® паста от черна кралска киноа, БИО, 250 гр *CZ-BIO-001 сертификат
В момента не е налично
€4,45
Цена за мярка:
€1,78 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
€2,82
–19 %
BrainMax Pure® Piadina Wrap BIO, 4 бр. БИО тортила от Италия,*IT-BIO-009 сертификат// Срок на годност: 27/11/2025
В наличност
(>5 бр.)
€2,26
Цена за мярка:
€0,57 / 1 бр.
Подробно описание на продукта
Морска сол Sonnentor с водорасли, 150 гр
Това деликатно съкровище на Средиземно море се получава чрез изпаряване в плитки морски басейни, така наречените солни градини. След изсушаване в солта се смесват смлени водорасли Laminaria Digitata , които съдържат естествено свързан йод . Така че ви очаква перфектно изживяване с морски дарове!
Използвайте
Зеленчуци, месо/риба, супи, вегетариански ястия
Хранителна информация за 100 гр
| Енергийна стойност | 0 kJ / 0 kcal |
| мазнини | 0 грама |
| - от които наситени мастни киселини | 0 грама |
| Въглехидрати | 0 грама |
| - от които захари | 0 грама |
| протеини | 0 грама |
| сол | 99.5g |
Състав
Морска сол, водорасли 0,4%. Съдържание на йод в 100 g - 2000 μg (1333%) според Директивата за етикетиране на хранителната стойност.
Съхранение
Съхранявайте на сухо и хладно място.
Размер на опаковката
150гр
Допълнителни параметри
| Category: | Подправки и овкусители BrainMax |
|---|---|
| EAN: | 9004145012097 |
| Vlastnosti: | Веган |
| Имоти: | Веган |
| ? Expirace: | 30.6.2031 |
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Dry, Келтска морска сол, суха, 1000 г Келтска морска сол
В наличност
(>5 бр.)
€10,16
Цена за мярка:
€1,02 / 100 g
BrainMax Чиста келтска морска сол, суха, 500 гр Келтска морска сол
В наличност
(>5 бр.)
€5,67
Цена за мярка:
€1,13 / 100 g
BrainMax Pure® келтска морска сол, влажна, 1000гр Келтска морска сол
В наличност
(>5 бр.)
€8,94
Цена за мярка:
€0,89 / 100 g
BrainMax Чиста келтска морска сол, влажна, 500гр Келтска морска сол
В наличност
(>5 бр.)
€4,86
Цена за мярка:
€0,97 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
Подправка BrainMax Pure® Gingerbread, БИО, 100 гр *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€6,08
Цена за мярка:
€6,08 / 100 g
Промоция
Био
Веган
Храносмилане
Кръвна захар
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Цейлонска Канела BIO, мляна, 100 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€4,28
Цена за мярка:
€4,28 / 100 g
Имунитет
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Turmeric Powder, БИО куркума на прах, 100 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€3,22
Цена за мярка:
€3,22 / 100 g
Био
Веган
Без лактоза
Без глутен
BrainMax Pure® Turmeric Powder, БИО куркума на прах, 500 г *CZ-BIO-001 сертификат
В наличност
(>5 бр.)
€10,16
Цена за мярка:
€2,03 / 100 g
Product rating
Бъдете първият, който ще публикува статия за този артикул!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия за този артикул!