Този уебсайт използва бисквитки. С продължаване на разглеждането на този сайт, Вие се съгласявате с тяхното използване. За повече информация
тук
.
Настройки
Отхвърли
Приеми
Прескочи към съдържанието
Влезте във вашия акаунт
Имейл
Парола
Не попълвайте това поле
Surname
Вход
Нова регистрация
Забравена парола
или
Вход чрез Facebook
Вход чрез Google
Продължи към количката
Поддръжка за клиенти:
+359 2 492 8773
info@brainmarket.bg
Моите любими
Блог
Регистрирайте се
Търсене
Количка
Празна количка
BrainMax®
BrainMax® хранителни добавки
За мъже
,
Минерали, мултиминерали, електролити
,
За жени
,
Цели
,
Омега 3
,
Витамини и мултивитамини
,
Аминокиселини
,
Протеини
,
Колагени
,
Антиоксиданти
,
Адаптогени
,
Пробиотици и пребиотици
,
Предтренировъчни стимуланти
,
Говежди органи
,
Тинктури
,
За вегани
BrainMax за мъже
Козметика за мъже
Храни
Сладки закуски и солени крекери
,
Храни без глутен
,
Сушени плодове
,
Зърнени храни, житни култури, псевдожитни култури
,
Вегански храни
,
Масла, мазнини и пречистени масла
,
Пици и урапси
,
Естествени подсладители
,
Подправки и овкусители
,
Брашна, смеси и пудинги
,
Ориз, паста, бобови растения
BrainMax за жени
BrainMax за деца
LAUF
Проби
Проби на хранителни добавки
,
Проби на храни
Фитнес аксесоари
Имунитет
Цели
Тренировка и спорт
Имунитет
Билки
Концентрация
Мъжко здраве
Памет
Енергия, жизненост
Сън
Психично здраве
Либидо и плодовитост
Хормонален баланс, система
Холестерол
Планиране на бременност
Дълголетие
Хидратация
Телесно тегло
Слънцезащита
Храносмилане
Пробиотици
,
Храносмилателни ензими
,
Подкрепа на червата
Детско здраве
Пречистване
Кръвна захар
Хранителни добавки
Минерали и мултиминерали
Магнезий
,
Цинк
,
Желязо
,
Селен
,
Мед
,
Калций
,
Калий
,
Мултиминерал
,
Йод
,
Хром
,
Молибден
Според органи и части на тялото
Кости, стави, връзки
,
Сърце, кръвоносни съдове
,
Мозък
,
Очи
,
Кожа, коса, нокти
,
Черва, стомах
,
Черен дроб, бъбреци
,
Пикочни пътища
,
Бели дробове, дихателни пътища
Спортно хранене
Спортно хранене според спорта
,
Фитнес хранителни добавки
Витамини и мултивитамини
Витамин D
,
Витамин C
,
Витамин B
,
Витамини за жени
,
Мултивитамини
,
Витамин К.
,
Витамини за мъже
,
Витамин Е
,
Витамин А
Хранителни добавки за вегани
Антиоксиданти
Протеини
Суроватъчни протеини
,
Протеини с вкус
Мазнини
Омега 3
,
MCT мазнини
Аминокиселини
Креатин
,
Глицин
,
L-глутамин
,
Други аминокиселини
,
L-цитрулин
,
L-аргинин
,
EAA
,
BCAA
Адаптогени
Ашваганда
,
Адаптогени в капсули
,
Адаптогени в натурална форма
Пробиотици
Електролити
Колагени
Гъби
Рейши
,
Hericium
,
Кордицепс
,
Чага (chaga)
,
Мейтаке
,
Шийтаке
Хранителни добавки за деца
Морски и сладководни водорасли
Коластра (Colostrum)
Пребиотици
Тинктури BrainMax
Жени
Хранителни добавки за жени
За жени
,
Кожа, коса и нокти
,
Бременност
,
Подкрепа на хормоналната система
,
Плодовитост
,
Пикочни пътища
,
Женска красота
ТОП избор на хранителни добавки за жени
Менструални помощни средства
Деца
Витамини и минерали за деца
Витамини за имунитет за деца
,
Омега 3
,
Мултивитамини за деца
,
Пробиотици за деца
,
За спортуващи деца
,
Минерали за деца
Здравословно хранене и храни за деца
Естествена козметика за деца
Екологични почистващи препарати за деца
Дрехи и аксесоари
Спортно облекло за жени
Дамски клинове, спортни панталони и къси панталони
,
Дамски спортни тениски и потници
,
Дамско спортно бельо
,
Дамски колоездачни фланелки
Спортни дрехи за мъже
Мъжки спортни панталони, долнища и къси панталони
,
Мъжки спортни тениски и суичъри
,
Мъжки колоездачни екипи
Унисекс спортни дрехи и аксесоари
Храни
Сладки закуски и солени крекери
Протеинови барове и бисквити
,
Шоколади
,
Плодове в шоколад
,
Чипсове и крекери
,
Дъвки
Суперхрани
Мака
,
Мача
,
Хлорела
,
Моринга
,
Спирулина
,
Гуарана
Храни без глутен
Сладки снаксове и солени крекери без глутен
,
Безглутенови зърнени храни, житни и псевдожитни култури
,
Безглутенови кремове, конфитюри и мармалади
,
Безглутенови макарони, бобови култури и ориз
Напитки
Освежаващи напитки
,
Какао и какаови смеси
,
Чайове
,
Кафе
,
BrainMax Йерба Мате
,
Комбуча
,
Енергийни напитки и питиета
Храни за вегани
Вегански сладки закуски и солени крекери
,
Веган кремове, конфитюри и мармалади
,
Вегански зърнени храни, житни и псевдожитни култури
,
Вегански протеини
,
Веган ориз, тестени изделия и бобови растения
Зърнени храни, житни култури, псевдожитни култури
Гранола
,
Закуски каши
,
Зърнени и псевдозърнени култури
,
Ядки
,
Киноа
Подправки и овкусители
Ядки и семена
Сушени плодове
Лиофилизирани плодове
,
Сушени плодове и зеленчуци
Гъби и водорасли
Гъби
,
Кордицепс
,
Морски и сладководни водорасли
Ядкови кремове, конфитюри и мармалади
Сладки ядкови кремове
,
Кремове, конфитюри и мармалади без глутен
,
Веган кремове, конфитюри и мармалади BrainMax
,
100% ядкови кремове
,
БИО фъстъчени кремове
,
BIO лешникови кремове BrainMax
,
Конфитюри, мармалади
,
БИО бадемови кремове и масла BrainMax
,
BIO кашу кремове BrainMax
,
Протеинови кремове и масла
Масла, мазнини и пречистени масла
Естествени подсладители
Ферментирали и консервирани храни
Пица, урапове
Сосове и песто
Брашна, смеси и пудинги
Ориз, паста и бобови растения
Дом
Филтри за вода и кани
Блокиране на синя светлина
Блокиране на 100% от синята светлина
,
Блокиране на 100% синя и зелена светлина
,
Блокиране на 25-40% синя светлина
,
Блокиране на 80% от синята светлина
Кутии за храна, бутилки, шейкъри, чанти
Терапия с червена светлина
Осветление
Нулеви отпадъци
Екодрогерия
Почистващи препарати
,
Естествени и екологични перилни препарати
,
Естествени и екологични дамски превръзки и тампони
Ароматерапия
Етерични и есенциални ароматни масла
,
Арома дифузери
Книги
Съдове – тигани, комплекти и аксесоари за кухнята
Подаръци
Подаръчни ваучери
Подаръци до 80 €
Избор на ТОП подаръци за мъже
Подаръци до 40 €
Избор на ТОП подаръци за жени
Подаръци до 20 €
Козметика
Слънцезащитни кремове и масла
Грижа за тялото
За мъже
Грижа за зъбите
Пасти за зъби
,
Четки за зъби
Грижа за кожата и устните
За жени
Грижа за косата
Дезодоранти
Грижа за ръцете и краката
Подаръчни комплекти
Пакети
Новини
Новини в хранителните добавки
Новини в храните
Новини в козметиката
Новини в домакинството
Новини в облеклото
Мъже
Хранителни добавки за мъже
За спортни постижения и възстановяване
,
Плодовитост за мъже
,
За простатата
Спести
Изгодни опаковки
Изгодни опаковки хранителни добавки
,
Изгодни опаковки храни
,
Изгодни опаковки козметика
Промоции на хранителни добавки и био храни
Спаси ме
Разпродажба - последни бройки
Оферта на седмицата
Марки
Columbia
Регистрирайте се
Още
Начало
/
Brands
/
Anima Mundi
Anima Mundi
Цена
€
14
€
113
1
14
113
In stock
12
Сортиране на продукти
Препоръчваме
Най-евтино
Най-скъпо
Бестселъри
По азбучен ред
Общо
16
артикули
List of products
Веган
Без глутен
Anima Mundi Euphoria, елексир на любовта, БИО, 118 мл
В наличност
(2 бр.)
€34,65
Цена за мярка:
€29,36 / 100 ml
Добави в количката
48832
Промоция
Разпродажба
Anima Mundi - етерично масло, Ravensara, 15 мл
В наличност
(3 бр.)
€31,38
Цена за мярка:
€209,20 / 100 ml
Добави в количката
49114
Разпродажба
Anima Mundi - етерично масло, Пачули, 15 мл
В наличност
(3 бр.)
€29,75
Цена за мярка:
€198,33 / 100 ml
Добави в количката
49111
Промоция
Разпродажба
Anima Mundi - етерично масло, Сандалово дърво, 15 мл
В наличност
(4 бр.)
€112,18
Цена за мярка:
€747,87 / 100 ml
Добави в количката
49105
Веган
Умствено равновесие
Без глутен
Anima Mundi Ashwagandha, прах, 113 г
В наличност
(>5 бр.)
€31,38
Цена за мярка:
€27,77 / 100 g
Добави в количката
99996.20
Веган
Без глутен
Anima Mundi Belly Love, смес от билки и плодове за детоксикация, 127 г
Хранителна добавка
В наличност
(2 бр.)
€33,42
Цена за мярка:
€26,31 / 100 g
Добави в количката
59478
Разпродажба
Anima Mundi Collagen Booster Elixir-Plant-Based, елексир за подсилване на колаген на растителна основа, 118 мл
В наличност
(4 бр.)
€48,93
Цена за мярка:
€41,47 / 100 ml
Добави в количката
48655
Веган
Локомотивен апарат
Кожа и коса
Без глутен
Anima Mundi Collagen Booster Powder-Plant-Based, прах, 113 г
В наличност
(5 бр.)
€36,69
Цена за мярка:
€32,47 / 100 g
Добави в количката
48673
Веган
Без глутен
Anima Mundi Mangosteen Hibiscus, прах от мангостин и хибискус, 113 г
В наличност
(1 бр.)
€26,89
Цена за мярка:
€23,80 / 100 g
Добави в количката
48784
Веган
Памет
Без глутен
Anima Mundi Organic Cerebrum Brain Tonic, органичен тоник за поддръжка на мозъка, 59 мл
Хранителна добавка
В наличност
(>5 бр.)
€26,08
Цена за мярка:
€44,20 / 100 ml
Добави в количката
49714
Веган
Без глутен
Anima Mundi Schisandra Rose, тоник от Шизандра и роза, 59 мл
Хранителна добавка
В наличност
(3 бр.)
€32,61
Цена за мярка:
€55,27 / 100 ml
Добави в количката
59601
Женско здраве
Anima Mundi WOMB Tea, чайна смес за здравето на жената, насипен, 57 г
В наличност
(>5 бр.)
€14,65
Цена за мярка:
€25,70 / 100 g
Добави в количката
99996.24
Веган
Без глутен
Anima Mundi Black Elderberry, елексир от черен бъз, БИО, 59 мл
Хранителна добавка
В момента не е налично
€28,52
Цена за мярка:
€48,34 / 100 ml
Детайл
59101
Веган
Без глутен
€26,48
–1 %
Anima Mundi Euphoria, елексир на любовта, БИО, 59 мл
В момента не е налично
€26,08
Цена за мярка:
€44,20 / 100 ml
Детайл
48835
Веган
Холестерол
Без глутен
Anima Mundi He Shou Wu, корен от многоцветен рдесен, 142 г
Хранителна добавка
В момента не е налично
€36,69
Цена за мярка:
€25,84 / 100 g
Детайл
59502
Веган
Без глутен
Anima Mundi Moringa, прах, 128 г
В момента не е налично
€32,61
Цена за мярка:
€25,48 / 100 g
Детайл
49333
Listing controls
Общо
16
артикули